Кожна господиня пару раз на місяць стикається з пранням і прасуванням постільної білизни. І в слідстві жінок починають цікавити питання про те, як же зробити це все швидше і хоча б трохи полегшити собі роботу.

Деякі з них вдаються до більш легкого способу прасування. Для цього варто рівно скласти трохи вологу постільну і покласти вниз стопки з уже випрасуваними речами. Волога постільна зможе трохи розгладиться під пресом, що і зможе полегшити подальшу роботу.

Однак, як все-таки зробити це правильно?

Для початку, варто пам'ятати про температурний режим. Для бавовняної постільної варто використовувати температуру 200 С, для шовку підійде температура до 50 С.

Також потрібно стежити, щоб підошва праски зберігалася в чистоті. При сильному забрудненні ви можете використовувати розчин соди для очищення або ж, якщо забруднень особливих немає, можна просто протерти підошву праски вологою ганчіркою.

Перед прасуванням варто переконатися, що білизна не пересушена і трохи волога. Якщо все-таки вона вже суха, то варто скористатися пульверизатором або функцією розпилення води в прасці, і трохи змочити білизну водою.

Щоб постільна не розтяглася її варто гладити уздовж.

Після самого прасування потрібно дочекатися поки постільна підсохне, перш ніж її класти в шафу. Або ж просто висушити її праскою в процесі прасування. І ось, готово! Тепер справа зроблена.

Чому шкідливо прасувати постільну білизну?

Першим пунктом є накопичення статичної електрики через процес прасування. Через що і може порушуватися сон. Людина, відпочиваючи на такій постільній білизні, може ставати роздратованою, її не покидає відчуття втоми.

Також прасування постільної знижує її здатність вбирати вологу, що веде до порушень температури. Від цього можуть навіть виникнути проблеми зі здоров'ям, так як у людини вночі може відбуватися потовиділення.

Однак, нехтувати прасуванням постільної білизни для немовлят не варто, адже його ще зовсім ніжну шкіру можуть травмувати утворені складочки.