Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Полегшені демісезонні ковдри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Полегшені ковдри - ідеально на сезон осінь-весна

Вже готуєтеся до сезону потепління? Правильно робите! І ось виникло питання, а яка ковдра потрібна на весну?

Людині необхідно окрім правильного харчування, догляду за собою та своїм здоровʼям потрібен ще якісний відпочинок. Хотілося б поговорити про море чи гори, але ми про не менш важливу складову нашого життя – якісний сон. Настає час обирати собі додому ковдру. Однак після зими стоїть задача обрати щось більш легке. Зазвичай на такі сезони, як осінь і весна ми пропонуємо обрати демісезонну ковдру. Такі ковдри ще часто називають «полегшеними». 

Що таке демісезонна ковдра?

Це полегшене приладдя для сну, яке люди використовують у міжсезоння. Це, наприклад, коли вже закінчилася зима, літо ще далеченько, а опалення вже немає і потрібно чимось вкриватися. Тож, ми разом з вами розберемо детальніше цю тему.

Які полегшені ковдри бувають?

Дуже важливо висипатися у будь-яку пору року. Хоч би як не казали, що пар кісток не ломить, однак якщо нам жарко під час відпочинку, це доставляє нам дискомфорт.

Купуючи демісезонну ковдру варто звернути увагу на:

  •  щільність наповнювача;
  •  склад;
  •  матеріал чохла;
  •  розмір.

Зазвичай показник міжсезонної ковдри становить від 180 до 320 г/м2. Як ви вже змогли зрозуміти, чим менш щільне наповнення, тим легша ковдра. Якщо наповнення від 350 до 500 г/м2 — це зимові ковдри, а нижче 180 — літні.

Важливими рисами для демісезоннлї ковдри є:

  •  антиалергенність;
  •  гарне проникнення повітря;
  •  гігроскопічність.

Полегшена ковдра може бути:

  • пухова;
  • з овечої вовни;
  • бавовняна;
  • з бамбуковим волокном;
  • з поліефірного та силіконового волокон.

Звісно, що полегшена ковдра з натуральним наповнювачем буде більш дорожча. Тим часом, як штучний пух та інші антиалергійні наповнювачі є більш бюджетним варіантом.

Розмір ковдр буває теж на різні запити. Купуючи ковдру в онлайн та офлайн магазинах не забувайте про розмір своєї підковдри, або ж купляйте до нової ковдри одразу і підковдру.

Чохли демісезонних ковд теж бувають різні. Наприклад фланель, бязь, тик чи сатин - більш  дорожчі матеріали. Є і мікрофібра. Однак ніякий з варіантів не гірше. Кожен вартий уваги. Слід памʼятати, що купуючи ковдру, як зимову, так і літню та демісезонну, що якщо наповнювач та чохол натурального походження, то такий виріб прослугує вам багато років. 

Як доглядати за ковдрою?

Обовʼязково звертайте увагу на етикетку виробу. Там завжди є зазначені дані саме для вашого виробу. Якщо ви будете уважно до цього ставитися і робити, як вказано в інструкції, то зможете подовжити термін «життя» вашого приладдя. 

Якщо ковдра має натуральний наповнювач, то краще за все буде звертатися за послугою прання у хімчистку. Там зможуть як слід доглянути за вашою ковдрою. Домашнє прання буде знижати якість наповнювача. А якщо ви все ж таки вирішили прати вдома, то помістіть в барабан вашої машинки декілька мʼячів для тенісу. Вони допоможуть пуху не збитися.

Сушити ковдру слід лише горизонтально, та не під прямими сонячними променями. Антиалергенні ковдри можна сміливо прати, при температурі 30 градусів за Цельсієм. 

Маючи такий дедальний розбір про демісезонні ковдри ви тепер з легкістю можете зробити свій вибір. Гарних та вдалих вам покупок!

Вгору