Кількість
|
Вартість
|
||
|
Nevia - інтернет-магазин постільної білизни за низькою ціною
Для кожної людини важливий хороший сон в комфортних умовах. Постільна білизна - одна з важливих складових для повноцінного відпочинку вночі. Тому до її підбору потрібно ставитися серйозно. Слід звернути увагу на такі параметри:
- Тип тканини - занадто жорстка або надто слизька тканина не дасть комфортно виспатися;
- Забарвлення - повинно відповідати смаку людини, який купує постільну;
- Розміри - щоб не вибрати занадто велику або маленьку постільну білизну.
Ринок пропонує масу моделей і забарвлень постілі. Серед великої кількості пропозицій легко розгубитися. Щоб уникнути проблем з вибором, варто купити комплект постільної білизни в спеціалізованих магазинах. Nevia - інтернет магазин якісної постільної білизни. У нашому каталозі білизна розташована за категоріями. За допомогою пошуку в нашому магазині можна легко вибрати постільну хорошої якості дешево.
Де можна купити постіль в Харкові, Києві недорого?
Дотримуючись рекомендацій по вибору матеріалу і розміру комплекту, можна придбати якісний виріб, який забезпечить комфортні умови для сну. Купити постіль дешево в Україні можна в нашому магазині на сайті nevia.com.ua.
Наші переваги:
- Демократична ціна;
- Система бонусів і знижки для постійних покупців;
- Швидка доставка за допомогою декількох сервісів на вибір.
Магазин постільної білизни Nevia пропонує комплекти будь-якого кольору, розміру і матеріалу. Зробити замовлення можна онлайн в особистому кабінеті, скориставшись каталогом для підбору потрібного комплекту. При повторному замовленні покупцеві надається знижка.
Стандартні розміри постільної білизни - вибираємо потрібний
При виборі комплекту в ліжко, обов'язково потрібно знати його точні розміри. Для цього потрібно заміряти матрац, подушку та ковдру. При цьому простирадло повинно бути приблизно на 70-80 см ширше і довше матраца - щоб його можна було акуратно заправити. Наволочка вибирається за розміром подушки.
Основні розміри комплектів постільної білизни (вказані в сантиметрах):
- Євро - сюди входить простирадло розміром 240 × 220, підодіяльник 220 × 200 і наволочки 50 × 70 або 70x70.
- Євро-максі - простирадло 280 × 240 см, підодіяльник - 240 × 220, наволочки - 50 × 70 або 70x70;
- Двоспальна - підодіяльник 180x220, простирадло 200x220, наволочки (2 шт) - 50 × 70 або 70x70;
- Полуторна - довжина простирадла варіюється від 210 до 215, ширина - від 160 до 180; підодіяльник - довжина 210-248, ширина 150-220; наволочки - 50 × 70 або 70x70;
- Сімейна - комплектація включає 2 підодіяльника 210x150, простирадло 240 × 220 або 280 × 240, і наволочки - 50 × 70 або 70x70;
- Дитяча в ліжечко - стандартні розміри підодіяльника - 100х150, простирадла - 100х150 і наволочки - 40х60.
Це орієнтовні стандартні розміри. При виборі слід звернути увагу на її точні габарити, зазначені в описі.
З якої тканини купити постільну білизну?
Щоб сон був міцним, а відпочинок - повноцінним, необхідно вибрати відповідний тип тканини для постільного комплекту. Основні види матеріалів, з яких робиться постільна білизна:
- Синтетика - незважаючи на упередження проти поліестеру, сучасна синтетика не поступається за якістю натуральним тканинам. Така дешева постільна білизна не електризується, не володіє неприємним запахом і приємна до тіла. Але при цьому у синтетики низька повітропроникність.
- Бавовна - така постільна білизна має велику зносостійкість. Спати на такій білизні комфортно, так як вона «дихає» і не липне до тіла. Однак бавовняна тканина швидко вигорає і може давати усадку після прання;
- Бамбук - тканина з бамбукових волокон приємна на дотик. Вона легко пропускає повітря, тому сон буде міцним навіть в літню спеку. Гіпоалергенна тканина не подразнює шкіру. Вона майже не мнеться і не втрачає вигляд після прання. Мінус - висока вартість натурального бамбукового комплекту.
Найпоширеніші типи тканин для постільної білизни:
- Сатин - добре переносить прання і прасування. Переваги сатину - м'якість, шовковиста поверхня, повітропроникність. До недоліків цього матеріалу відносять гладку поверхню, через що сатинові простирадла бувають слизькими.
- Бязь - бавовняна тканина. Це основний вид тканини для постільної. Бязь майже не мнеться, довго зберігає яскравість малюнка, гігієнічна і легка. Але після тривалого користування на такій білизні можуть з'явитися катишки.
- Льон - один з найбільш екологічних матеріалів. Білизна з льону міцна, довго служить, дозволяє шкірі дихати. Мінус - деякі види льняної постільної можуть бути жорсткими.
- Поплін - тканина з особливим плетінням ниток, яку виготовляють з бавовни або шовку з домішкою синтетики. Недорога постільна білизна з попліну м'яка, але при цьому міцна. Після прання виріб зберігає форму. Однак поплін володіє меншим вибором малюнків, ніж сатин, і не такий шовковистий.
- Ранфорс - це бязь з поліпшеними характеристиками. Ранфорс зберігає м'якість і легкість бязі, але при цьому служить довше. Щільність тканини - 57 ниток на см2 (у бязі - тільки 42 нитки на см2). До мінусів відносять більш високу ціну, ніж у бязі і попліну.
- Атлас - тканина з шовку або полушовку. Атласна постільна білизна виглядає ефектно, при цьому міцна і надійна. Але тканина вимоглива в догляді, тому прати її потрібно дуже обережно.
- Фланель - тканина з бавовни з домішкою вовни. Ця постільна тепла і приємна на дотик. Однак фланель швидко скочується при інтенсивному використанні.
- Перкаль - з цього матеріалу робиться постільна білизна класу «люкс». У перкалі нитки не скручені, а лежать природно, тому постільна гладка і м'яка. А міцність і зносостійкість забезпечується спеціальним складом, яким оброблені нитки.
Надійні виробники постільних комплектів
Купити постільну білизну недорого від відповідального виконавця можна в нашому магазині. Основні країни-виробники нашого постільної - Україна, Китай, Туреччина.
Турецькі фірми (TAC, Le Vele та інші) виробляють постільну білизну з бавовни, ранфорса, перкаля. Ця постільна поєднує зносостійкість і ефектний зовнішній вигляд. А комплекти виробництва Китаю виконані в різноманітних кольорах і з різних матеріалів будь-якої цінової категорії.
Українські бренди (наприклад, TAG і ТЕП) також роблять якісну білизну з високими характеристиками міцності. Для створення модних забарвлень і малюнків постільної використовуються роботи кращих дизайнерів. Тому постільні комплекти вітчизняного виробництва не поступаються за якістю зарубіжним.
Догляд за комплектом постільної білизни - прання, прасування і сушка
Для того, щоб комплект постільної білизни довго служив і радував око, необхідно дотримуватися рекомендацій щодо догляду за ним. При цьому дуже важливо враховувати тип тканини і його забарвлення. Загальні поради по догляду за постільною наводяться нижче.
Правила прання:
- Нову білизну потрібно випрати перед використанням;
- Перед пранням потрібно впорядкувати тканину за матеріалами і кольором. Натуральні зносостійкі тканини перуть окремо від синтетики;
- Щоб зберегти яскравість фарб нової постільної, пральний порошок потрібно вибирати з мінімумом хлору або інших відбілювачів. Не можна прати в дуже гарячій воді. Білизна не линяє при пранні на температурі 30-40 градусів;
- При пранні в машині-автоматі бажано завантажити барабан лише наполовину. Так прання буде якісніше. Найкраще вибирати делікатний режим - на ньому постільна не скачується і не витирається.
Правила сушки:
- Сушити білизну потрібно відразу після прання;
- Машинну сушку потрібно виконувати в делікатному режимі;
- Лляні тканини не можна пересушувати, інакше вони можуть деформуватися.
Як правильно прасувати постіль:
- Бажано прасувати постільний комплект ще трохи сирим - так прасування проходить легше;
- Температурний режим потрібно підбирати, орієнтуючись на тип матеріалу;
- Постільну з вишивкою або яскравим принтом краще прасувати із зворотного боку.
Доставка здійснюється кур'єром по Харкову, а також транспортними компаніями перевізниками у всі великі міста України, такі як Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Тернопіль, Черкаси, Чернівці, Львів та інші міста і населені пункти країни.