Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Подушки з гречкою

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Наповнювач для подушки грає важливу роль, так як від його структури залежить самопочуття після сну. Наприклад, занадто жорсткий наповнювач передавлює шийні кровоносні судини, що викликає головний біль, та невисипання. Одним з кращих матеріалів з ортопедичними властивостями є гречана лузга. Це натуральна речовина, що володіє достатньою м'якістю і гнучкістю. До того ж подушка з гречаним наповнювачем виготовляється в різних варіаціях, не складно підібрати найбільш зручну модель для себе.

Що з себе являє подушка з гречаним лушпинням

Для виготовлення використовується лушпиння зібраної гречаної крупи. Вона має міцну структуру, при висушеному вигляді не кришиться гарантований термін. Тому є підходящим наповнювачем. Перш ніж подушка набита гречкою буде готова, виробник проводить ретельну обробку матеріалу.

Лушпиння перевіряється на радіаційні випромінювання, щоб не було небезпечних для життя людини бета, гамма елементів. У лушпинні немає пестицидів, інших хімічних речовин, якими обробляються рослини. Завдяки обробці також наповнювач стає гіпоалергенним. Лушпиння очищається від пилу, рослинного пилку, зміст його перевіряється в лабораторіях виробників, щоб відповідали санітарним нормам.

Ретельно відібраний очищений наповнювач набивається в подушки різного розміру, можна вибрати найбільш практичний і комфортний для себе варіант. Тканина, яка служить чохлом для подушки, є не знімною. Текстиль досить щільний, не пропускає начинку, що не проривається від нього.

Чому варто купити подушку з гречаного лушпиння?

На це є багато причин:

  • Крупинки лушпиння мають стійку круглясту форму, під час сну вони служать джерелом точкового масажу. Це корисно для здоров'я, покращує кровообіг, сон буде міцніше.
  • Рівень гнучкості наповнювача такий, що набуває анатомічну форму лежачого. Хребці набувають природну форму, виключається їх викривлення від неправильно обраної подушки.
  • Теплоізоляційні і дихаючі властивості. Натуральний матеріал створює гармонійне поєднання утримування тепла, повітрообміну. Тому комфортний сон гарантований в будь-який час року.
  • Безпечний і досить довговічний предмет. Наповнювач ретельно очищається виробником, тому служить до 10 років.

До того ж за виробом не важко доглядати: потрібно пилососити не частіше разу на місяць, просушувати влітку, виносити на мороз взимку. На ортопедичну подушку з гречаного лушпиння ціна цілком доступна, тому придбання її вигідне.

Вгору