Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ковдри з льону

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ковдри з льону - ваш провідник в міцний сон

Ковдра для людини відіграє велику роль, коли справа стосується сну. Саме завдяки тому, що наше тіло закрито, ми відчуваємо спокій, безпеку і плавно переносимося в світ мрій. Ковдра необхідний атрибут для якісного відновлення сил людини, і від його розміру та якості залежить з яким настроєм і думками потрібно буде починати новий день. Так яка ж ковдра найкраща? Давайте про все по порядку.

Ковдри з льону - особливості та переваги

В еру високих технологій у виробництві подушок і ковдр стала користуватися великим попитом синтетика нового покоління, міцний і гнучкий матеріал. Однак донині з нею в ногу широко використовується натуральна тканина, особливо лляне полотно. Його виробляють з рослини, яка живе всього один рік - льон-довгунець. Тканина з нього виробляється м'якою і гладкою, саме з такого матеріалу виробляються речі високої якості. Крім того, вироби з льону довговічні і прослужать своєму господареві багато років.

Характеристики ковдри з льону

Історія матеріалу бере свій початок в Індії. Про льон згадується в писаннях Єгипту, в Біблії, а також в Несторовой "Повісті минулих літ". На фресках і старовинних амфорах люди зображали методи його застосування у виготовленні виробів.

Характеристики лляних матеріалів:

  1. Тканина з льону має високу міцність, складається з міцних, гладких волокон. Цим обумовлена ​​його стійкість до бруду і швидка, легка очистка від неї.
  2. Міцність - друга відмінна риса тканини з льону - 70 сН / текс.
  3. Гігроскопічність льону до 12 відсотків, саме тому льон в найкоротші терміни вбирає вологу.
  4. Теплопровідність. Тканина з льону може протистояти температурі близько 170 градусів за Цельсієм. Одяг з нього навіть у жахливу спеку залишає тіло в прохолоді і оберігає людину від теплового удару.
  5. Льон стійкий до розчинників і лугів.

Купити ковдру з льону недорого в Харків, Києві

Льон - це натуральне волокно. У його складі 80% - це целюлоза, а інші 15% - жири, віск, інші речовини. Вироби з нього можна придбати в Харкові і Києві за привабливою ціною. Ковдри вищої якості вже чекають вас в нашому магазині. Вони ретельно виготовляються і перевіряються за всіма канонами якості і майстерності.

Вгору