Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ковдри холлофайбер

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Від вибору постільних речей залежить багато - вони здатні до невпізнання перетворити інтер'єр спальні і вплинути на якість сну. Знаючи про це, раціональні і далекоглядні споживачі приймають рішення купити ковдру холлофайбер в інтернет-магазині. Керуючись міркуваннями практичності, функціональності і економічної вигоди, вони рідко бувають розчаровані своїм вибором.

Холлофайбер - характеристика наповнювача

Інноваційний наповнювач холлофайбер має позитивні відгуки. Він являє собою неткане волокно штучного походження, що складається з безлічі порожніх поліестерових порожнин. Присутнє в них повітря виконує ізоляційну функцію. Воно зберігає тепло і надає виробу м'яку текстуру.

Користуватися постільною білизною на основі холлофайбера дуже комфортно. Вона відрізняється здатністю до аерації, гігієнічністю, стійкістю до вбирання сторонніх запахів. Збереження споживчих властивостей протягом багатьох років - ще один козир товарів з даної категорії.

Практична ковдра з наповнювачем холлофайбер

Доступна ціна, яка перебуває в діапазоні прийнятному для середньостатистичних покупців, довгий термін служби, візуальна привабливість - це лише частина пунктів з солідного переліку достоїнств, яким володіє обраний товар. Ковдра виправдовує очікування вимогливих покупців, які розраховують на практиці оцінити її сильні сторони. Це:

  • легка вага
  • простота догляду
  • здатність до відновлення форми після деформації
  • стійкість до зношування
  • естетичний вигляд
  • здатність до виведення зайвої вологи і підтримці здорового мікроклімату тіла

Як вибрати ковдру з холлофайбера?

Виробники, реагуючи на стабільний купівельний попит, постачають на ринок величезний асортимент ковдр з холлофайберу. Однак кожен виріб має свої індивідуальні особливості, а також відрізняється від аналогів сумою, вказаною продавцем на ціннику. Щоб швидко підібрати якісний товар і захистити себе від ризику переплат, перед оплатою покупки на касі варто оцінити його відповідність важливим критеріям. Серед них фігурують такі характеристики:

  • Розмір виробу. У продажу є вироби різних розмірів, тому важливо переконатися в тому, що висота і ширина ковдри відповідає потребам.
  • Щільність наповнювача. Увага до цього параметру дозволить покупцям дізнатися, наскільки теплою і щільною буде ковдра. Для зручності знайомства з даною характеристикою виробники маркують вироби точками. За їх кількістю відвідувач магазину зрозуміє, який товар представлений перед ним на вітрині. Це може бути літня, легка, всесезонна, тепла або сверхтепла ковдра.
  • Тип розподілу наповнювача. Важливо зрозуміти і спосіб розподілу наповнювача всередині виробу. За цим параметром ковдри класифікують на стьобані, касетні, а також моделі «каростеп», де холлофайбер закріплений візерунчастої стежкою.

Другорядні чинники - матеріал виготовлення чохла, наявність фурнітури, забарвлення і інші деталі також варто приймати до уваги.

Вгору