Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Бамбукові подушки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Подушки з бамбуковим наповнювачем: ціни в Україні

Бамбукові подушки міцно закріпилися в нашому побуті за недовгий термін і придбали широку популярність серед населення. Подушки з бамбукового волокна незвичайно м'які, легкі і підійдуть будь-якому покупцеві. Сама рослина для виготовлення бамбукових подушок зростає в тропіках і використовується людьми тривалий період. Спочатку з бамбука робили папір, але технології зробили крок вперед, після чого на світ з'явилося бамбукове волокно. Володіючи відмінними якостями, дане волокно потіснило по м'якості навіть бавовна.

Зауважимо, що подушки з бамбуковим наповнювачем обслуговуються без яких-небудь, клопоту. Достатньо знати кілька основних правил для того, щоб ця річ служила вам дуже довго. Прання виробляти руками або в машині-автоматі на делікатному режимі в теплій воді. Строго забороняється використовувати відбілювачі і прасувати. Уникати попадання вологи в упаковку. Усі ці чудові якості описаного товару доступні будь-якому обивателю. А низька вартість стане додатковим бонусом.

Купити подушку з бамбука в Харкові та Києві

Подушки з бамбука екологічно чисті і без шкідливих добавок, а завдяки бактерицидним властивостям бамбукового дерева розвиток у них мікроорганізмів зведено до нуля. Саме тому купити подушку з бамбука можуть навіть хворі на астму та різними формами алергії, не турбуючись при цьому про своє здоров'я. В перевагах даного продукту можна відзначити зносостійкість, а значить довгостроковість експлуатації. Сировина для виготовлення подушок з бамбуковим волокном росте дуже швидко і не знищується повністю, будучи відновлюваним ресурсом.

Вгору