Графік роботи / обробка замовлень

Шановні покупці, ми приймаємо замовлення з 9-00 до 18-00 (за телефонами вказаними на сайті) в робочі дні тижня. Субота-неділя - вихідний.

Принципи нашої роботи

Наш магазин працює безпосередньо з фабриками виробниками і офіційними представниками зарубіжних фабрик, вся продукція відвантажується безпосередньо з їх складів. Власних складів у нас немає, і тому, економлячи на оренді складських приміщень і великому штаті співробітників, ми можемо запропонувати Вам більш низькі ціни і великий асортимент.

Зверніть увагу! У разі замовлення декількох товарів різних виробників - можлива їх окрема доставка, не однієї посилкою, так як ці товари можуть перебувати на складах фабрик в різних містах України, але ви сплачуєте лише за одну.

Доставка службою Нова пошта по Україні

Доставка Вашого замовлення здійснюється транспортною службою Нова пошта на обране Вами відділення (враховуйте, будь ласка, що в деяких відділеннях є ліміт по вазі посилки) або при бажанні кур'єром до дверей. Вартість доставки оплачує покупець згідно з тарифами перевізника. Терміни доставки посилки в середньому складають 1-3 дні, в залежності від віддаленості Вашого населеного пункту.

Не забувайте - щоб забрати посилку з відділення, необхідно мати при собі документ, що засвідчує Вашу особу (паспорт або водійське посвідчення).

 

ОПЛАТА

У нашому магазині доступні наступні види оплати:

  • накладений платіж (оплата при отриманні замовлення у відділенні Нової пошти)
  • попередня оплата на банківську картку або р/р (в разі повної попередньої оплати Вам не потрібно буде додатково оплачувати відсоток від суми післяплати в відділенні транспортної служби)
  • оплата кур'єру Нової пошти в момент доставки
  • онлайн оплата через систему MonoPay (лист з посиланням на оплату прийде на електронну пошту)

Отримання реквізитів розрахункового рахунку або карти для оплати відбувається після затвердження Вашого замовлення менеджером і узгодження всіх моментів оплати і доставки.