Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Постільна білизна полікоттон

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Постільна білизна з поликоттону - тільки екологічна тканина

Постільна білизна на основі поликоттона є одним з найбільш якісних. Поликоттон - це одна з найбільш екологічних тканин. У складі є бавовна і поліестер. Поліестер додає міцності виробу, а бавовна робить м'яким. Бувають випадки, коли купуєте навіть найдорожчу і якісну білизну, але вона після декількох прань стає менш яскравим і міцним, рветься і її доводиться викидати або латати. А якщо спробуєте такий товар випрати в машинці, то він без сумнівів порветься.

Часто купуючи міцну недорогу постільну білизну ви розумієте, що спати на ньому незручно. Воно скочується з ліжка, часто красить шкіру і натирає, а погладити його взагалі не вдається. Тому була винайдена універсальна тканина поликоттон, яка не створює проблем при пранні, прасуванні і експлуатаціі.

Не було встановлено жодного випадку виникнення алергії на шкірі від даного виду тканини, так як вона перевіряється на алергени. Бавовна і поліестер приємні для шкіри. Така постіль не потребує постійного прасування, її не треба розпрямляти і прати. Постільний комплект легко відіпрати від бруду і він не змінює свої колірні відтінки. Так само варто врахувати привабливу ціну, яка зацікавить кожну людину. Гарантуєма якість при невисокій ціні, викликала велику популярність серед більшості людей. І комплекти-новинки стали дуже популярними.

Відчуйте чудову якість цієї чудової тканини!

Вгору