Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ковдри верблюжа шерсть

Верблюжа ковдра: теплий каприз

З кораблями пустелі у нас асоціюються міцність, надійність і довговічність. Подібні відчуття підсвідомо пов'язані і з ковдрою з верблюжої вовни. Адже верблюди не тільки транспортують вантажі, вони ще й надають унікальну шерсть, аналогів якої немає. Шерсть з верблюда – дуже цінна сировина для виготовлення зимових текстильних речей.

Головні позитивні критерії верблюжої ковдри:

  • Чудово зберігає температурний баланс.
  • Утримує теплий, сухий мікроклімат.
  • Легке, майже невагоме, на відміну від овечого.
  • В його складі 85% пуху. Знову-таки більше, ніж у ковдри з овчини.
  • Під ним тіло дихає.
  • Не викликає алергію.
  • Тонкими ворсинками масажує тіло, завдяки цьому краще циркулює кров, відповідно, знімається набряклість.
  • Надає косметичний ефект на шкіру людини.
  • Володіє «цілющі» властивості.

Верблюжа шерсть позитивно впливає на біоенергетику людини, знімає стрес, нейтралізує шкідливі речовини в організмі, сприятливо впливає на суглоби і протидіє появі ревматизму, активізує обмін речовин.

Верблюжа шерсть і історичні персонажі

Існує думка, що «лікувальне» тепло ковдр з верблюжого пуху отримували багато неабиякі історичні персони, приміром, Людовик ХІ. Як справжній монарх він любив комфортно і затишно поспати під ковдрою з верблюжої вовни. Вважається, що в 15 столітті, коли цей виріб з'явився на Русі, він цінувався на вагу золота.

Ще один важливий «плюс» - при тому, що верблюжа шерсть дуже цінна, догляд за ковдрою з цього матеріалу не вимагає якихось особливих зусиль. Якщо вона в підодіяльнику, просто треба періодично виймати і витрушувати або пропилососити. Прати в теплій воді, яке не перевищує 30С, миючими засобами для натуральної вовни. Верблюже одіяло стане улюбленим «прикриттям» від холоду для людей будь-якого віку. 

Купити ковдру з верблюжої вовни в Харкові, Києві

Якщо ви бажаєте придбати верблюжу ковдру за вигідною ціною - ласкаво просимо в наш інтернет-магазин Nevia за вигідною покупкою! У нас найбільший вибір таких виробів, на які ми готові доставити в будь-яке місто України, а в Харкові протягом дня курєром. Ми чекаємо ваших замовлень і обіцяємо забезпечити комфортну покупку.

Немає товарів

Вгору