Акція для улюблених клієнтів - безкоштовна доставка БУДЬ-ЯКОГО комплекту постільної білизни за умови повної оплати на карту-рахунок. Безкоштовна доставка здійснюється до відділення Нової пошти. Постараємося відразу відповісти на популярні питання, які можуть виникнути:

1. Якщо я боюся робити передоплату і хочу оплатити замовлення при отриманні?

У вас є повне право вибрати оплату при отриманні, але тоді доставка постільної білизни буде оплачуватися за ваш рахунок. Чому так? За накладений платіж стягується окрема комісія, яка складається з % за суму післяплати і чітко фіксованої суми за саму послугу. Ми готові взяти на себе витрати за доставку, але не готові платити додатково за накладений платіж. Сподіваємося на Ваше розуміння))

2. До якого числа діє акція?

Акція діє до 30 вересня включно.

3. Безкоштовна доставка діє тільки на постільну білизну або на інші товари теж?

Безкоштовна доставка діє тільки на постільну білизну (будь яку - дитячу або дорослу).

4. Як брати участь в акції?

Все просто - ви можете оформити замовлення через корзину, вибрати бажану форму оплати - передоплата, або зробити своє замовлення по телефону і озвучивши, що ви хочете оплатити замовлення заздалегідь. Після підтвердження замовлення і наявності обраного вами товару менеджером вам прийде смс з реквізитами для оплати. Після оплати замовлення відправляється на вибране вами відділення нової пошти, доставка оплачується нами.

5. Доставка тільки до відділення Нової пошти? Додому можна оформити безкоштовну доставку?

Безкоштовна доставка здійснюється тільки до відділення нової пошти.

6. Якщо в замовленні крім постільної білизни ще товари? Їх доставка теж безкоштовна?

У разі якщо постільна білизна та інші товари в замовленні знаходяться на одному складі - доставка буде безкоштовною для всього замовлення, якщо ж товари знаходяться на різних складах - доставимо безкоштовно тільки постільну, а доставка інших товарів буде за ваш рахунок.