З кожним роком у промисловості дизайну інтер'єру з'являються нові модні відтінки і матеріали.

Текстиль у спальні також відіграє важливу роль, оскільки він візуально зігріває простір, роблячи його м'якшим і затишнішим. Тому красиво оформлений інтер'єр не обійдеться без декоративних пледів, подушок або килимів. Постільна білизна на ліжку точно приверне увагу, тому до вибору потрібно підійти уважно.

Якщо говорити про наймодніші кольори для спальних кімнат, то це, безумовно, кольори землі - нейтральні, приглушені та непомітні. Ніжні бежеві, зелені відтінки шавлії, м'яти й авокадо, відтінки випаленої цегли, шоколадно-коричневі, а також ніжні рожеві або блакитні. Вирішувати Вам, тому що бачити домашній текстиль доведеться часто, а отже вибір не повинен муляти око і набридати.

         

Мінімалізм - тренд, який захопив багатьох людей. Він все одно добре працює як у маленькій спальні в багатоквартирному будинку, так і у великій кімнаті заміського будинку.

Сучасний мінімалізм дає змогу використовувати ширшу колірну палітру, включно зі світлими відтінками бежевого, коричневого або тонкими пастельними. Цей стиль вимагає використання текстилю з натуральних тканин. На таку постільну білизну ціна часто на 10-15% вища, але й ефект від її використання буде приємнішим. У випадку затишного мінімалізму є саме те, що потрібно - ні багато ні мало. Філософія вибору покупця насамперед базується на поєднанні якісних рішень.
Обирайте свій стиль у домашньому текстилі для кожної кімнати та насолоджуйтеся інтер'єром!