У сучасному житті відбувається безліч процесів які бувають кожного дня, а деякі безперервно. Багато з них прості речі, яким ми навіть не приділяємо уваги, а є й такі, які доставляють нам відчуття дискомфорту. Наприклад, черги в магазинах, тиснява у транспорті, чи навіть звуки ремонту у сусідів. Але як же хочеться відчувати себе у комфорті та спокої після важкого насиченого дня. Прийшовши додому або закінчивши роботу вдома більше всього хочеться прийняти душ і огорнутися у мʼякенький рушник нашого виробництва чи турецького.

Адже рушник - це наш особистий аксесуар, за допомогою якого можна показати особистий смак і спосіб життя. Якщо у вашій ванній кімнаті ще такого немає, то з цим можна легко впоратися, відвідавши наш сайт nevia.com.ua. 

На які параметри варто звернути увагу при виборі рушника у ванну?

Склад

Перш за все варто дивитися на склад тканини, з якої виготовлений рушник. За складом рушники поділяються на такі види:

  • Синтетичні - рушники зроблені зі штучних матеріалів; 
  • Натуральні - виріб зі 100% натуральним складом;
  • Змішані - при виготовленні виробу використовували натуральні і синтетичні матеріали.

Обовʼязково при виборі приладдя для ванної кімнати, а саме рушника, дивіться на такий параметр, як матеріал і склад тканини. Зараз ми з вами зʼясуємо, який кращий матеріал для рушників. На натуральному виробі має бути позначка 100% бавовна. Щоб не натрапити на рушнички із додаванням синтетики, уважно придивляйтеся до символів на етикетці чи на упаковці. Наприклад, якщо вказано 100% бавовна М - при виготовленні рушника використали штучну нитку, а якщо вказано 100% бавовна ПК - то тут присутня полібавовна. Полібавовняна тканина має нижчу вартість ніж бавовна, оскільки являє собою суміш поліестеру та бавовни, тобто це комбінована тканина. Однак, не варто думати, що це погана тканина, бо вона відповідає сучасним вимогам, практична, гігієнічна, гігроскопічна. 

Ворс і його висота

Залишається відкритим питання: який кращий матеріал для рушників? Оптимальним варіантом будуть рушники із натуральних тканин, а саме із бавовни та бамбуку. Оскільки ці матеріали гарно поглинають вологу і швидко висихають. Як обрати якісний рушник та на що ще слід звернути увагу розберемо ще далі.

Щоб обрати якісний банний рушник приділіть увагу такому параметру як висота ворса. Це довжина петлі махрового виробу. Якщо у вашого рушника короткий ворс, наприклад 3,5 мм і нижче - це свідчить низьким показникам поглинання вологи. Оптимальна висота має бути 5 мм. Такий варіант буде гарно поглинати зайву вологу та швидко висихати. Довший ворс довго сохне, швидко скочуються нитки та втрачається першозданний вигляд. 

Матеріали рушників

Розглянемо два найпопулярніші матеріали, які частіше за все запитують покупці.

Махра

Махрові рушнички за багато років вже набрали популярності на ринку. Вважається, що махровий рушник - це база, бо ідеально підходить для будь-якої частини тіла, обличчя, та навіть кухонних поверхонь. Міцні, мʼякі та підходящі навіть для чутливої шкіри. Багато хто з виробників додають до махрового виробу бамбук, шовк, евкаліпт, льон, бо такі додатки зроблять тканину мʼякіше і приємніше на дотик.

Бамбук

Бамбукові рушники мають безліч переваг. Вони більш екологічні, оскільки бамбук швидко росте і не потребує великих обсягів води та добрив для вирощування. Крім того, бамбукові рушники мають антибактеріальні властивості, що робить їх більш гігієнічними. Однак, як і будь-який інший продукт, у бамбукових рушників є свої недоліки. Наприклад, деякі люди можуть відчувати алергічну реакцію на бамбукове волокно. Крім того, виробництво бамбукових рушників може вимагати використання хімічних речовин, які можуть бути шкідливими для навколишнього середовища.

Щільність 

Якщо ваш рушник не просвічується на світлі сонця чи лампочки то такий виріб прослугує вам довго, а якщо він просвічується крізь джерело світла, то такий рушник можна навіть не брати до уваги. Бо ви просто витратите кошти і викинете його у швидкий термін. 

Що стосується вказаного параметру щільності то його нечасто пишуть на етикетці. Якщо виникає питання, якої щільності обрати рушник, то оптимальним і стандартним показником повинно бути приблизно 500 г/м2. Рушник краще поглинає вологу при такому показнику і досить швидко висихає. Якщо щільність вище, 550 - 650 г/м2 такий рушник буде довше сохнути, а це не зручно у повсякденному використанні. Часто рушники для ніг мають щільність 650-800 г/м2. Краще махрові рушники зі 100% бавовни, як правило зносостійкі, мають високу гігроскопічність, та повинні бути щільніші, ніж 450 г/м2.

Призначення 

Є безліч розмірів рушників і всі вони використовуються по-різному. За призначенням у нашому магазині представлені такі рушники:

  • для кухні: 30х30, 40х60, 30х50, 40х40;
  • для лазні: 80х150; 70х140;
  • для ніг: 50х70(частіше із зображенням ніжок); 
  • для обличчя: 30х30, 30х50, 50х80, 50х90;
  • для пляжу: 80х100, 80х160, 90х160;
  • для сауни: 80х200, 90х180, 90х200.

Як обрати розмір рушника?

У попередньому списку та статті "Які розміри рушників бувають?" ми розглянули стандартні заміри рушників на різні призначення, але різні виробники і магазини мають свої розмірні сітки. Тож, ви можете обрати потрібний вам розмір і використовувати так як вважаєте за потрібне, тому що ці стандарти умовні. Який рушник вибрати, вирішувати тільки вам. А що стосовно того, як правильно вибрати рушник до ванної, то сміливо обирайте рушник розміром 70х140 см, щільністю 500 г/м2 зі 100% бавовни і не прогадаєте.

Як вибрати рушник на подарунок?

Більшість покупців при виборі рушників на подарунок ставлять питання нашому менеджеру: «як вибрати хороший рушник на подарунок?».

Якщо ви бажаєте щоб ваш подарунок виглядав гідно,то можете приділити увагу при виборі наборам рушників. Зазвичай в стандартному наборі мінимум три рушники: 30х50 см, 50х90 см, 70х140 см, тобто для рук, для обличчя,та для душу. Якщо обирати між мікрофіброю і бамбуком, то слід знати переваги та недоліки кожного з матеріалів. Мікрофібра - це синтетичний матеріал, який непогано вбирає вологу, висихає втричі швидше, ніж бавовняний виріб, легко складається і займає мало місця, тому такий варіант гарно підійде мандрівникам. Бамбук - екологічний матеріал, який має антибактеріальний ефект, на дотик мʼякі і ніжні. Висока гігроскопічність, деякі вважають, що навіть краще за бавовну. 

Тож, при виборі рушників на подарунок варто враховувати всі уподобання отримувача.

Як вибрати рушник на кухню?

Не менш важливим є питання, як вибрати рушник кухонний. Частіше за все рушники для кухні маленького розміру, наприклад 30х50 см, 40х60 см, 50х50 см чи 40х70 см. Бо саме кухонні рушники потрібно часто прати, бо вони використовуються у процесі готування і потребують частої заміни. Головними запитами для кухонного рушника є витримка частого прання, повноцінне поглинання вологи, та швидке висихання. 

Якщо у вас і досі залишилися питання при виборі рушників, звертайтеся до наших менеджерів, які із задоволенням підберуть товар за вашими запитами. У нашому магазині широкий асортимент на будь-який бюджет і для різних призначень. Вдалих вам покупок!