— Ой-ой!
— Що там сталося?
— Запросили на христини, а я не знаю, що дарувати малюку. Що ж робити?
— Теж мені проблема. Заходь на сайт nevia.com.ua, переходь в розділ Дитяча і насолоджуйся асортиментом товарів для малечі будь-якого віку.

Так-так! На сайті інтернет-магазину домашнього текстилю є все і навіть більше. А ось вже важлива інформація - МИ РОЗШИРИЛИ АСОРТИМЕНТ дитячих товарів. Тепер у нас Ви можете замовити текстильні вироби від бренду Маленька Соня.

Серед асортименту Ви знайдете:

Дитячий текстиль виконаний із натуральних матеріалів, в складі якого використовують 100% бавовну. Бо хто, як не ми (дорослі) повинні про це подбати. Щоб малеча мала тільки краще та якісне. Натуральні матеріали використовують для того, не зʼявлялася у них алергія, або не посилювалася вже існуюча.

В цьому плані бавовна ще корисна тим, що не викликає почервоніння чи подразнень шкіри, адже всім відомо, що саме дитяча шкіра дуже ніжна та чутлива для зовнішніх чинників.

Ми з радістю приєдналися до компанії Маленька Соня і розмістили їх товари на нашому сайті. Бо цей виробник зарекомендував себе, як один з найкращих. В асортименті можна побачити більше 20 колекції постільної білизни так аксесуарів. 

Таким чином Ви зможете обрати весь потрібний набір. Наприклад, беремо комплект постільної і просто з легкістю підберемо до нього плед, кортики, кокон, подушку для сну та декоративні елементи. І все це знайдете в одному місці. 

Ідеальним такий набір стане на подарунок для майбутніх батьків, чи на подарунок для малечі на христини. Доречі можна обрати і нейтральні забарвлення та кольори, та впевнено крокувати з таким презентом на модні заходи по вгадуванню статі майбутньої дитинки (гендер паті).

А якщо все постільні приладдя вже придбані, то гарною ідеєю буде замовити балдахін для ліжечка, але не забувайте про тримач для нього. Дуже сучасні кольори та оформлення.

Всі товари виготовлені за стандартами  Oеko-Tex-Standard100. Уся продукція сертифікована. 

Тож, ми залюбки оформимо замовлення та при виникненні питань - проконсультуємо!

Заходьте на новинки та скоріше робіть свій вибір. Приємних Вам покупок!